Chętnie poznam Wasze oczekiwania i potrzeby. Zróbmy razem coś fajnego! 

nasza oferta

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Prezentowane ceny to przybliżone szacunki. Aby wycenić rzetelnie pracę musimy poznać Twoje oczekiwania.

Filmowanie

Razem stworzymy scenariusz, listę ujęć i zaplanujemy zdjęcia. Gramy lustrzanką i bezlusterkowcem na gimbalu. Dodatkowo możemy rejestrować wysokiej jakości dźwięk zewnętrznym rekorderem. Niebawem - duży upgrade sprzętu w tym - dron do dyspozycji! Od shortów po reportaże.

Ceny ustalane są indywidualnie na podstawie kalkulacji projektu: ilości  dni/godzin zdjęciowych, montażu, dodatkowych usług (dźwięk, ujęcia z drona, preprodukacja, postprodukcja). Korzystamy z legalnego banku muzyki Soundstripe.

Reklamy video

Prezentacje reklamowe / wideo animacja. Opracowane z materiałów takich jak zdjęcia, krótkie ujęcia video, renderingi i wizualizacje. Mogą dotyczyć firmy, wydarzenia, produktu.

Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę będą: stopień przygotowania materiałów oraz czas trwania. Z reguły ceny zaczynają się od 1500 zł.

Animacje 3D

Renderingi i animacje elementów, urządzeń czy systemów. Filmy instruktażowe i ujęcia pokazujące zasadę działania. Wszystko to tworzone w oparciu o scenariusz opracowany z Klientem.

Ceny rozpoczynają się od około 800 zł do kilku/kilkunastu tysięcy złotych. Wpływ na to ma skomplikowanie sceny, stopień przygotowania materiału, montaż (ilość ujęć) i czas trwania materiału.

Wizualizacje 2D/3D

Wizualizacje elementów oraz przedmiotów użytkowych czy części maszyn, jak również wizualizacje oraz obróbka grafik wnętrz i koncepcji architektonicznych.

Tutaj rolę gra skomplikowanie sceny, ilość tekstur oraz rozdzielczość. Proste wizualizacje zaczynają się od 300 zł.

Fotografia / video

Fotografia produktowa, studyjna, obróbka i montaże. Scenariusze, opracowania i montaże prezentacji filmowych produktów, usług i podmiotów.

Ceny od 90 zł za ujęcie (studio, produkt) czy 800 zł za dzień zdjęciowy u Klienta (wynikowych kilka ujęć). Wycena według założeń (szparowanie, retusz, ilość ujęć).

Projektowanie i druk 3D

Prototypowanie z PLA/PHA. Wydruki modeli, koncepcji przedmiotów użytkowych czy mechanizmów. W tym modelowanie 3D i wizualizacje.

Projektowanie, wizualizacje i druk 3d w głównej mierze zależy od stopnia skomplikowania bryły. Przy prostych bryłach mogą to być kwoty od 300 zł w górę.

Poligrafia

Od prostych ulotek, wizytówek, po druki wielkoformatowe, billboardy czy rozbudowane publikacje z uszlachetnianiem. Również ciekawe foldery i wysublimowane rozwiązania uszlachetnień. Opracowanie koncepcji, skład, zdjęcia, wizualizacje a na koniec współpraca z drukarnią i produkcja .

Oferujemy wiele różnorodnych kreacji. Od prostych ulotek kosztujących 600 zł do skomplikowanych katalogów za kilka tysięcy złotych. Szacunkowe ceny billboardów zaczynają się od  1500 zł. Projekty na pojazdy: od 600 zł za stronę.

Animacja 2D

Filmy rysunkowe, projektowanie, rysowanie oraz animowanie postaci. Budowa scen i montaż. Praca z powierzonym scenariuszem lub opracowanie scenariusza na podstawie briefu.

Wycena opracowana po analizie scenariusza. Rolę gra skomplikowanie scen, ilość postaci, elementów oraz czas trwania i skomplikowanie montażu (ilość scen). Ceny zaczynają się od 3000 zł za minutę gotowego materiału.

Identyfikacja wizualna

Budowanie marki. Zaczynając od znaku, poprzez kompleksowe opracowania dla marki: KV, projekty wszelkich druków oraz grafik na potrzeby Social Media i web.

Wyceny będą różne w zależności od pakietu kreacji. Opracowanie znaku wraz z podstawowym logbookiem to koszt od około 3000 zł. Stworzenie linii graficznej (KV) to koszt kilku/kilkunastu tysięcy złotych.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.