Chętnie poznam Wasze oczekiwania i potrzeby. Zróbmy razem coś fajnego! 

nasza oferta

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Prezentowane ceny to przybliżone szacunki. Aby wycenić rzetelnie pracę musimy poznać Twoje oczekiwania.

Animacje 3D

Renderingi i animacje elementów, urządzeń czy systemów. Filmy instruktarzowe i ujęcia pokazujące zasadę działania. Wszystko to tworzone w oparciu o scenariusz opracowany z Klientem.

Ceny rozpoczynają się od około 800 zł do kilku/kilkunastu tysięcy złotych. Wpływ na to ma skomplikowanie sceny, stopień przygotowania materiału, montaż (ilość ujęć) i czas trwania materiału.

Wizualizacje 2D/3D

Wizualizacje elementów oraz przedmiotów użytkowych czy części maszyn, jak również wizualizacje oraz obróbka grafik wnętrz i koncepcji architektonicznych.

Tutaj rolę gra skomplikowanie sceny, ilość tekstur oraz rozdzielczość. Proste wizualizacje zaczynają się od 300 zł.

Prezentacje

Opracowane z materiałów takich jak zdjęcia, krótkie ujęcia video, renderingi i wizualizacje. Mogą dotyczyć firmy, wydarzenia, produktu.

Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę będą: stopień przygotowania materiałów oraz czas trwania. Z reguły ceny zaczynają się od 1500 zł.

Fotografia / video

Fotografia produktowa, studyjna, obróbka i montaże. Scenariusze, opracowania i montaże prezentacji filmowych produktów, usług i podmiotów.

Ceny od 90 zł za ujęcie (studio, produkt) czy 800 zł za dzień zdjęciowy u Klienta (wynikowych kilka ujęć). Wycena według założeń (szparowanie, retusz, ilość ujęć).

Projektowanie i druk 3D

Prototypowanie z PLA/PHA. Wydruki modeli, koncepcji przedmiotów użytkowych czy mechanizmów. W tym modelowanie 3D i wizualizacje.

Projektowanie, wizualizacje i druk 3d w głównej mierze zależy od stopnia skomplikowania bryły. Przy prostych bryłach mogą to być kwoty od 300 zł w górę.

Poligrafia

Od prostych ulotek, wizytówek, po druki wielkoformatowe, billboardy czy rozbudowane publikacje z uszlachetnianiem. Również ciekawe foldery i wysublimowane rozwiązania uszlachetnień. Opracowanie koncepcji, skład, zdjęcia, wizualizacje a na koniec współpraca z drukarnią i produkcja .

Oferujemy wiele różnorodnych kreacji. Od prostych ulotek kosztujących 600 zł do skomplikowanych katalogów za kilka tysięcy złotych. Szacunkowe ceny billboardów zaczynają się od  1500 zł. Projekty na pojazdy: od 600 zł za stronę.

Animacja 2D

Filmy rysunkowe, projektowanie, rysowanie oraz animowanie postaci. Budowa scen i montaż. Praca z powierzonym scenariuszem lub opracowanie scenariusza na podstawie briefu.

Wycena opracowana po analizie scenariusza. Rolę gra skomplikowanie scen, ilość postaci, elementów oraz czas trwania i skomplikowanie montażu (ilość scen). Ceny zaczynają się od 3000 zł za minutę gotowego materiału.

Identyfikacja wizualna

Budowanie marki. Zaczynając od znaku, poprzez kompleksowe opracowania dla marki: KV, projekty wszelkich druków oraz grafik na potrzeby Social Media i web.

Wyceny będą różne w zależności od pakietu kreacji. Opracowanie znaku wraz z podstawowym logbookiem to koszt od około 3000 zł. Stworzenie linii graficznej (KV) to koszt kilku/kilkunastu tysięcy złotych.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.