Chętnie poznam Wasze oczekiwania i potrzeby. Zróbmy razem coś fajnego! 

Jak to się zaczęło

Czyli kilka słów o mnie i mojej marce

Nieco historii

Dlaczego używam liczby mnogiej mimo, że to mikroprzedsiębiorstwo i głównie jednoosobowa działalność? Otóż, stała współpraca z innymi specjalistami pozwala tworzyć zespoły ad-hoc, dzięki którym można dostarczyć kompleksowe rozwiązania (np. wraz z obsługą informatyczną, którą ja, z definicji, się nie zajmuję). Kreacja to działanie zespołowe i współdziałanie z Klientem.

2002
Przeprowadzka z Warszawy do Kielc i założenie działalności gospodarczej (wymóg Klienta). Studio Graficzne firmy Kolporter. Dużo projektów, dużo nauki, szlifowanie umiejętności składu. Jeszcze Page Maker choć pojawia się Adobe i Indesign.
2004
Powrót do Warszawy i podjęcie pracy na etacie w agencji Active Design. Tutaj przede wszystkim projekty stron WWW choć i poligrafia się zdarza.ę
2006
Zmiana i przeprowadzka do innej dzielnicy. Zmieniam również pracę i rozpoczynam współpracę z agencją Pigment Production. Obróbka zdjęć, retusz sesji modowych, przygotowania materiałów graficznych do kampanii. Intensywnie - zwłaszcza w sezonie.
W międzyczasie współpracuję z tytułem Podróże.
2008
Przechodzę wyłącznie na własną działalność. Początki nie są łatwe, ale zaczyna to działać. Do tego dochodzi poczucie niesamowitej satysfakcji, choć pamiętam też o tym, ile nauczyłem się od spotkanych po drodze ludzi. Rozpoczynam także współpracę z tytułem Motovoyager.
2014
Stali Klienci, stałe zlecenia. Do tego wpadające ciekawe projekty oraz... stanowisko dyrektora artystycznego w Motovoyagerze. Odpowiadam za makiety, skład i wysyłkę plików do druku. Fajnie, intensywnie.
Powstaje także marka Crazycartoons - animacja.
2019...
Kolejne ciekawe pomysły. Więcej 3D, więcej animacji choć druk wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Na horyzoncie nowe wyzwania, plany i projekty...
wszystko przed nami…

Czym się zajmujemy

Media cyfrowe

Projekty i makiety stron WWW (desktop + mobilne), aplikacji mobilnych czy grafiki/animacje do mediów społecznościowych.

Poligrafia

Opracowania druków reklamowych, akcydensów, katalogów czy wielkiego formatu (billboardy do kampanii reklamowych, oklejanie pojazdów itp.).

Animacja 2D, 3D

Prezentacje multimedialne i filmy prezentacyjne wykorzystujące zarówno klasyczny obrazek jak i renderingi i wizualizacje 3D.

Identyfikacja wizualna

Budowa wizerunku marki, produktu czy opracowanie materiałów korespondujących z KV. Komunikacja i współpraca z Klientem.

Wizualizacje 3D

Renderingi i budowanie wizualizacji i montaży z powierzonych brył oraz projektowanie brył i scen. Statyczne ujęcia oraz renderowane animacje.

Uczciwe wyceny

Dbając o czas Klienta jak i swój własny - wyceny budujemy na podstawie wcześniejszych założeń. Stała współpraca pozwala obniżyć koszty.

Jeszcze przed nami

Planów jest dużo. Wciąż pojawiają się nowe wątki. Niebawem będziemy mogli zaoferować Wam ujęcia z drona czy kompleksową obsługę foto/video.
Zostańcie z nami!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.