Chętnie poznam Wasze oczekiwania i potrzeby. Zróbmy razem coś fajnego! 

MOJA oferta

Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić. Aby wycenić rzetelnie pracę muszę poznać Twoje oczekiwania. Spotkanie przy kawie to dobry pomysł. (nawet przy zachowaniu reżimu sanitarnego!)

Filmowanie i fotografia nieruchomości

Filmy reklamowe nieruchomości. Filmowanie wnętrz, obiektów na zewnątrz (dronem). Ujęcia oddające charakter i klimat apartamentu czy hotelu. W ofercie również fotografia nieruchomości.

Połączenie ujęć z kilku różnych kamer oraz kreatywny montaż dają możliwość konstruowania obrazu najpełniej pokazującego obiekt.

Usługi dronem

Zdjęcia? A może film? Zaplanujemy ujęcia. Przygotujemy sprzęt i formalności. Polatamy - filmując i fotografując. Czy to ujęcia ślubne, eventowe, przelot nad obiektem, zdjęcie z góry ogrodu lub inspekcja komina i dachu - dzięki dronowi można to wykonać efektywnie .

Kalkulacja opiera się na kompletnej liście ujęć, liczbie wylotów i całkowitym czasie spędzonym w powietrzu. Również sposobie przekazania materiału finalnego (surowy, obrobiony). Jestem licencjonowanym operatorem drona (PL.59510.UAVO). Posiadam ubezpieczenie OC na loty komercyjne.

Filmy/teledyski

Razem stworzymy scenariusz, listę ujęć i zaplanujemy zdjęcia. Gram lustrzanką, bezlusterkowcem na gimbalu, jest także mini kamera Osmo Pocket oraz dron. Dodatkowo możemy rejestrować wysokiej jakości dźwięk zewnętrznym rekorderem. Od shortów po reportaże.

Ceny ustalane są indywidualnie na podstawie kalkulacji projektu: ilości  dni/godzin zdjęciowych, montażu, dodatkowych usług (dźwięk, ujęcia z drona, preprodukacja, postprodukcja). Korzystam z legalnego banku muzyki Soundstripe. Jestem licencjonowanym operatorem drona (loty VLOS). Posiadam ubezpieczenie OC na loty komercyjne.

Reklamy video

Prezentacje reklamowe / wideo animacja. Opracowane z materiałów takich jak zdjęcia, krótkie ujęcia video, renderingi i wizualizacje. Mogą dotyczyć firmy, wydarzenia, produktu.

Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę będą: stopień przygotowania materiałów oraz czas trwania. 

Animacje 3D

Renderingi i animacje elementów, urządzeń czy systemów. Filmy instruktażowe i ujęcia pokazujące zasadę działania. Wszystko to tworzone w oparciu o scenariusz opracowany z Klientem.

Wpływ na wycenę ma skomplikowanie sceny, stopień przygotowania materiału, montaż (ilość ujęć) i czas trwania materiału.

Wizualizacje 2D/3D

Wizualizacje elementów oraz przedmiotów użytkowych czy części maszyn, jak również wizualizacje oraz obróbka grafik wnętrz i koncepcji architektonicznych.

Tutaj rolę gra również skomplikowanie sceny, ilość tekstur oraz rozdzielczość finalnej kreacji. 

Fotografia / video

Fotografia produktowa, studyjna, obróbka i montaże. Scenariusze, opracowania i montaże prezentacji filmowych produktów, usług i podmiotów.

Wyceny za ujęcie (studio, produkt) club za dzień zdjęciowy u Klienta (wynikowych kilka ujęć). Wycena według założeń (szparowanie, retusz, ilość ujęć).

Projektowanie i druk 3D

Prototypowanie z PLA/PHA. Wydruki modeli, koncepcji przedmiotów użytkowych czy mechanizmów. W tym modelowanie 3D i wizualizacje.

Projektowanie, wizualizacje i druk 3d w głównej mierze zależy od stopnia skomplikowania bryły oraz czasu druku (w zależności od stopnia precyzji.). Drukuję używając wysokiej jakości filamentów Colorfabb.

Poligrafia

Od prostych ulotek, wizytówek, po druki wielkoformatowe, billboardy czy rozbudowane publikacje z uszlachetnianiem. Również ciekawe foldery i wysublimowane rozwiązania uszlachetnień. Opracowanie koncepcji, skład, zdjęcia, wizualizacje a na koniec współpraca z drukarnią i produkcja .

Oferuję wiele różnorodnych kreacji. Od prostych ulotek do skomplikowanych, wielotomowych katalogów.  Billboardy, projekty oklejania samochodów  – to również moja domena.

Animacja 2D

Filmy rysunkowe, projektowanie, rysowanie oraz animowanie postaci. Budowa scen i montaż. Praca z powierzonym scenariuszem lub opracowanie scenariusza na podstawie briefu.

Wycena opracowana po analizie scenariusza. Rolę gra skomplikowanie scen, ilość postaci, elementów oraz czas trwania i skomplikowanie montażu (ilość scen). Ceny wyliczam z reguły za minutę gotowego materiału.

Identyfikacja wizualna

Budowanie marki. Zaczynając od znaku, poprzez kompleksowe opracowania dla marki: KV, projekty wszelkich druków oraz grafik na potrzeby Social Media i web.

Wyceny będą różne w zależności od pakietu kreacji. Opracowanie znaku wraz z podstawowym logbookiem to koszt nieprzekraczający kilku tysięcy złotych. Stworzenie kompletnej linii graficznej (KV) – w zależności od zakresu i ‚szerokości’ projektu.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.