e-booki - Projektowanie i skład

Projektuję i składam e-booki. Wiedza i doświadczenie przy projektowaniu klasycznych wydawnictw pomaga mi tworzyć estetyczne i funkcjonalne e-booki. Przewodniki, poradniki, instrukcje… Powiedz mi – co chcesz wydać?

Wydawnictwa elektroniczne | e-booki

Jako dyrektor artystyczny czasopisma Motovoyager zajmowałem się również projektowaniem makiet czasopisma i opracowaniem całej jego graficznej koncepcji. Mam zarówno wiedzę, doświadczenie jak i narzędzia do tego, aby od podstaw stworzyć i wydać e-booka. Opracujemy układy, grafiki, dobierzemy typografię. Do każdego e-booka podchodzę indywidualnie i kreatywnie.

Projektowanie i skład PDF, EPUB, MOBI

Własny e-book to świetny pomysł na prezentacje własnych treści czytelnikom. Ten typ wydawnictwa jest łatwy do dostarczenia, nie wymaga transportu i możemy aktualizować treści bez ponoszenia ogromnych kosztów druku. Projektowanie i skład e-booków rządzi się pewnymi prawami. Trzeba dbać o czytelność na różnych urządzeniach, o jasny i dobry układ treści. To wszystko dla Ciebie zrobię. Stworzymy makietę wstępną, opracujemy grafiki i infografiki. Zaprojektujemy wpadającą w oko okładkę. Zredagujemy treść i przejdziemy przez kilka rund korekt. Pomogę Ci w całym tym procesie tak, aby zrealizować cel - wydanie Twojego e-booka.

pomysł

Opowiedz o swoim pomyśle - opracujemy koncepcję i dobierzemy formę.

Projektowanie

Zaprojektuję makiety i przygotuję prewki tak, aby otworzyć pole do dyskusji.

SKŁAD

Złożę treść, zrobimy redakcje i korektę. Dopracujemy formę.

e-book

Wydam Twojego e-booka. Zoptymalizuję całość i przygotuję pliki finalne.

e-booki - mocny trend współczesnego świata

Łatwość wydania, szybkość dostarczania treści - to cechy współczesnych wydawnictw elektronicznych. Każdy ma Twój e-book przy sobie - na telefonie i tablecie.

Profesjonalne przygotowanie

Jak projektować wydawnictwa, przełamywać tekst, łączyć obraz i treść to przez lata zdobywana wiedza i doświadczenie. Prześlij mi próbkę tekstu a ja pokażę Ci jak będzie wyglądał Twój e-book.

Masz pytania?

Jak wydać własnego e-booka?

Masz pomysł, masz tekst ale nie wiesz co dalej? napisz lub zadzwoń do mnie. Razem przejdziemy proces tworzenia i wydania Twojego e-booka. Najważniejszy element masz właśnie Ty - to Twoja treść, którą chcesz przekazać czytelnikom. Zastanowimy się jaki rodzaj e-booka będzie odpowiedni i jakie elementy będą konieczne. Stworzę dla Ciebie makiety, dobiorę typografię i grafiki. Zoptymalizuję treści, zdjęcia i grafiki oraz przygotuję eleganckie wydanie Twojego własnego e-booka..

Sprzęt i wyposażenie

Pracuję na wydajnych stacjach roboczych pozwalających na sprawną i wydajna pracę. Używam legalnego oprogramowania oraz legalnych bibliotek fontów. Dbam o jakość oraz aspekty prawne i legalne wykonywanych projektów. Poszanowanie praw własności intelektualnej to dla mnie sprawa istotna.

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieję wątpliwości. Odpowiadam jak najszybciej - chyba, że właśnie jestem na spotkaniu lub w plenerze.
Zadzwoń: +48 600 446 042

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. View more
    Akceptuję / Accept