Chętnie poznam Wasze oczekiwania i potrzeby. Zróbmy razem coś fajnego! 

Jak to się zaczęło

Czyli kilka słów o mnie i mojej marce

Nieco historii

Dlaczego używam liczby mnogiej mimo, że to mikroprzedsiębiorstwo i głównie jednoosobowa działalność? Otóż, stała współpraca z innymi specjalistami pozwala tworzyć zespoły ad-hoc, dzięki którym można dostarczyć kompleksowe rozwiązania (np. wraz z obsługą informatyczną, którą ja, z definicji, się nie zajmuję). Kreacja to działanie zespołowe i współdziałanie z Klientem.

2002
Przeprowadzka z Warszawy do Kielc i założenie działalności gospodarczej (wymóg Klienta). Studio Graficzne firmy Kolporter. Dużo projektów, dużo nauki, szlifowanie umiejętności składu. Jeszcze Page Maker choć pojawia się Adobe i Indesign.
2004
Powrót do Warszawy i podjęcie pracy na etacie w agencji Active Design. Tutaj przede wszystkim projekty stron WWW choć i poligrafia się zdarza.ę
2006
Zmiana i przeprowadzka do innej dzielnicy. Zmieniam również pracę i rozpoczynam współpracę z agencją Pigment Production. Obróbka zdjęć, retusz sesji modowych, przygotowania materiałów graficznych do kampanii. Intensywnie - zwłaszcza w sezonie.
W międzyczasie współpracuję z tytułem Podróże.
2008
Przechodzę wyłącznie na własną działalność. Początki nie są łatwe, ale zaczyna to działać. Do tego dochodzi poczucie niesamowitej satysfakcji, choć pamiętam też o tym, ile nauczyłem się od spotkanych po drodze ludzi. Rozpoczynam także współpracę z tytułem Motovoyager.
2014
Stali Klienci, stałe zlecenia. Do tego wpadające ciekawe projekty oraz... stanowisko dyrektora artystycznego w Motovoyagerze. Odpowiadam za makiety, skład i wysyłkę plików do druku. Fajnie, intensywnie.
Powstaje także marka Crazycartoons - animacja.
2019
Kolejne ciekawe pomysły. Więcej 3D, więcej animacji choć druk wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Na horyzoncie nowe wyzwania, plany i projekty...
2020...
Kursy filmowania DSLR, przybywa sprzętu. Jest gimbal, dochodzi DJI - Osmo Pocket oraz najnowszy dron ze stajni DJI - MAvic Air 2 - kompaktowy, fajna jakość obrazka. Do tego dużo literatury i szybki komputer do montażu. Za nami pierwsze realizacje a pomysłów i inspiracji przybywa! Jednocześnie rozwijamy bloga aktywniwpodrozy.pl. Marzy mi się Canon C100 mk 2...
tyle jeszcze przed nami…!

Czym się właściwie zajmuję?

Media cyfrowe, video

Projekty i makiety stron WWW (desktop + mobilne), video i animacje do mediów społecznościowych. Zrobię również mini dokument czy teledysk.

Poligrafia

Opracowania druków reklamowych, akcydensów, katalogów czy wielkiego formatu (billboardy do kampanii reklamowych, oklejanie pojazdów itp.).

Animacja 2D, 3D

Prezentacje multimedialne i filmy prezentacyjne wykorzystujące zarówno klasyczny obrazek jak i renderingi i wizualizacje 3D.

Identyfikacja wizualna

Budowa wizerunku marki, produktu czy opracowanie materiałów korespondujących z KV. Komunikacja i współpraca z Klientem.

Wizualizacje 3D

Renderingi i budowanie wizualizacji i montaży z powierzonych brył oraz projektowanie brył i scen. Statyczne ujęcia oraz renderowane animacje.

Uczciwe wyceny

Dbając o czas Klienta jak i swój własny - wyceny buduję na podstawie wcześniejszych założeń. Stała współpraca pozwala obniżyć koszty.

Jeszcze przed nami

Planów jest dużo. Wciąż pojawiają się nowe wątki. Obecnie jestem również licencjonowanym operatorem drona (Świadectwo Kwalifilacji - VLOS do 5 kg) - co pozwala na wykonywanie lotów komercyjnych. Posiadam również stosowane ubezpieczenie OC dla tego typu lotów.
Co dalej? Chciałbym rozwijać się w kierunku filmu/video. Shorty, małe formy dokumentalne, reportaże... Mam kilka tematów, ale z uwagi na Covid muszą niestety poczekać - wymagają bowiem podróży za granicę.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.