Opowiem waszą historię

Sprzęt i oprogramowanie to tylko narzędzia,
które pozwalają na to, aby zapisać
a następnie pokazać Waszą historię.

Filmowanie i montaż

To czego szukam to raczej spokojne, nastrojowe kadry. Nie cukierkowe, nie krzyczące. Detale, zbliżenia, nieostrości, ten słynny 'cinematic look'.
Może interesuje Cię reportaż z uroczystości? A może dokument, krótka lub dłuższa opowieść?
Może chcesz mieć utrwalone zmagania z ultramaratonem, wspinaczką lub innym wymagającym wyzwaniem? Nie boję się trudnych tematów, zwłaszcza z kamerą. Sam się wspinam (również zimą) więc doskonale to rozumiem.
To, co czasem stanowi bolączkę video to dźwięk. Dbam o niego nie mniej starannie niż o obraz. Rejestrator, mikrofony, dobry zapis w mojej kamerze.
Detale stanowią o całości.

Prezentacje firmowe i produktowe

Identyfikacja to nie tylko Logo, wizytówka czy papier firmowy. To często szablony prezentacji Power Point lub efektowne prezentacje video, które możesz wyświetlać w sieci wewnętrznej, na telewizorach w poczekalni, na targach i eventach lub po prostu w recepcji.

Video Content

to obecnie jeden z bardziej popularnych nośników informacji i reklamy

Tworzę reklamy video na YouTube, Facebooka, Instagram oraz prezentacje firmowe.

Obejrzyj formy video

Zobacz różne formy video-prezentacji:

Zobacz video

obraz

Mój sprzęt pozwala na uzyskanie wysokiej jakości materiału wejsciowego.

Dźwięk

Dzięki zewnętrznym rejestratorom zarejestrujemy świetnej jakości dźwięk.

kolor

Kalibrowane monitory zapewniają pełną kontrolę nad barwą w filmie i fotografii.

wyjście

Plik video, film na You Tube, Facebooku, płyta DVD. Wyjściowy format zależny od potrzeb.

Fotografia i obróbka

Od lat fotografuję. Analogowo, potem cyfrowo. Uwielbiam plenery i fotografię przyrody. Plener, natura, klimatyczne krajobrazy lub tkanka miasta - w tym wszystkim osadzimy bohaterów i pokażemy ich historię. Fotografuję lustrzanką i bezlusterkowcem. Tworzę i używam własnych zestawów presetów.
Lata doświadczenia pozwalają mi na swobodne operowanie narzędziami do postprodukcji i retuszu.

Sprzęt i wyposażenie

Reportaże ślubne, narzeczeńskie, filmy z uroczystości, eventów i ważnych dla Was wydarzeń. Filmuję Canonem C100 mk II, bezlusterkowcem Canona oraz sprzętem ze stajni DJI: dronem DJI Mavic Air 2 oraz gibalem zintegrowanym Osmo Pocket - używanym do niestandardowych ujęć. W zależności od potrzeby używam również slidera, własnych świateł oraz rejestratora audio wraz z mikrofonami (shootgun oraz bezprzewodowe) oraz gimbala do kamery i aparatu.

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieję wątpliwości. Odpowiadam jak najszybciej - chyba, że właśnie jestem na spotkaniu lub w plenerze.
Zadzwoń: +48 600 446 042

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. View more
    Akceptuję / Accept