Fotogafia produktowa

Dbałość o detale, przemyślane ujęcia, światło i zbudowanie sceny oddającej najlepiej charakter fotografowanego produktu. 

Fotografia i obróbka

Fotografia produktowa - na pozór temat prosty i banalny. Jednak gdy chcemy do niego podejść rzetelnie, otwiera się spektrum możliwości. Fotografowanie produktu, zwłaszcza ekskluzywnego to cos więcej niż mechaniczne czynności. To coś więcej niż solidny warsztat i odwzorowanie świata. Fotografując tworze nastrój. Buduje wrażenie. Sprzedajemy przecież nie produkt, ale styl życia, dźwięk, zapach, barwę czy wrażenie. Sprzedajemy emocje. Dlatego tak ważne jest tworzenie indywidualnego charakteru zdjęć dla produktu. Uchwycenie "tego czegoś" i przekazanie widzowi w postaci fotografii. Nie zawsze wszystko musi być ostre, nie wszystko domówione. Zostawmy widzowi niedopowiedzenia i pozwólmy wyobraźni pracować. Głębia ostrości to środek. Nie cel. Zatem jeśli chciałbyś mieć zdjęcia produktowe ostre w dużym zakresie - takie dla Ciebie wykonam.

planowanie

Dobre, początkowe założenia pozwalają zaplanować sesję i ułożyć plan.

fotografia

Fotografuję lustrzanką i bezlusterkowcem. Używam lamp światła ciągłego.

kolor

Kalibrowane monitory zapewniają pełną kontrolę nad kolorem w postprodukcji.

Postprodukcja

Pracuję na pakiecie Adobe CC. Przygotowuję pliki do druku i Internetu.

Postprodukcja

Fotografuję zapisując do RAW. To pozwala na dużą swobodę w postprodukcji. W cyfrowej ciemni bowiem decydujemy o ostatecznym kształcie fotografii. Pamiętam noce spędzone przy czerwonym świetle w ciemni. Zapach 'sosów' i magiczne chwile, gdy pod szkłem powiększalnika pojawiał się obraz. Technika poszła na przód - zasady pozostały te same.
Fotografuję lustrzanką i bezlusterkowcem. Tworzę i używam własnych zestawów presetów zarówno w Adobe Lightroom jak i Photoshopie. Pracuję zawsze na najnowszym oprogramowaniu ze stajni Adobe.

Sprzęt i wyposażenie

Jasne obiektywy, lustrzanki, bezlusterkowce, statywy, światła, blendy... Pracuję w systemie Canona. Mój zestaw sprzętu pozwala na zaaranżowanie sceny i fotografowanie bez ograniczeń. Mogę pracować u siebie z dostarczonym produktem lub bezpośrednio u Ciebie lub w plenerze. Otwarta głowa i pomysły to podstawa. Sesję możemy rozszerzyć o filmowanie produktu.

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieję wątpliwości. Odpowiadam jak najszybciej - chyba, że właśnie jestem na spotkaniu lub w plenerze.
Zadzwoń: +48 600 446 042

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. View more
    Akceptuję / Accept