Identyfikacja wizualna

Projektowanie logotypów, KV, wizytówek, ulotek i druków firmowych. Przygotuję kompleksowe opracowanie identyfikacji dla Twojej firmy lub produktu.

Identyfikacja wizualna

Pierwszym krokiem z reguły jest opracowanie logotypu. Zazwyczaj opracowuję kilka wariantów na podstawie założeń. Na pierwszym etapie koncentrujemy się na formie, na kolejnym - na kolorach. Do tego rozwinięty lub uproszczony logbook i zestaw plików wektorowych oraz bitmap.
Następnym etapem jest zaprojektowanie elementów identyfikacji takich jak wizytówki firmowe, papier firmowy, mailing, stopka do maila, szablony prezentacji Power Point jak również kreacje dla Social Media - reklamy, bannery, cover photo i wszelkie niezbędne materiały. Chętnie się tym zajmę. lata doświadczenia i ekspercki poziom opanowania oprogramowania pozwalają mi na pełną swobodę i wydajną, kreatywną pracę.

Jak powstaje logotyp?

Zaczynam od wstępnych szkiców, pomysłów. Wiele z nich na tym etapie odrzucam. Wybieram kilka, które pasują do koncepcji i wartości marki i po lekkim opracowaniu pokazuję je Tobie. Wybieramy kierunek dalszych działań i dopracowujemy formę oraz włączamy kolor. Kolejną rzeczą jest testowanie zachowania znaku w różnych kontekstach. Finalna wersja to znak w co najmniej dwóch wariantach (normal / kontra), definicje barw i proporcji oraz użytych krojów pisma oraz logbook, w którym mamy pokazane co można, a czego nie powinno się ze znakiem robić. Oczywiście dostajesz pliki wektorowe w kilku formatach oraz zestaw bitmap.

pomysł

Opowiedz o swoim pomyśle a rozwiniemy go w profesjonalny logotyp.

wstępne szkice

Szkice i koncepty czyli projektowanie fromy na podstawie założeń.

Projekt

Opracowanie logotypu w kilku wariantach. Wybór finalnej wersji.

pliki finalne

Eksport plików wektorowych w kilku formatach oraz bitmap na potrzeby Internetu.

Prezentacje firmowe i produktowe

Identyfikacja to nie tylko Logo, wizytówka czy papier firmowy. To często szablony prezentacji Power Point lub efektowne prezentacje video, które możesz wyświetlać w sieci wewnętrznej, na telewizorach w poczekalni, na targach i eventach lub po prostu w recepcji.

Video Content

to obecnie jeden z bardziej popularnych nośników informacji i reklamy

Tworzę reklamy video na YouTube, Facebooka, Instagram oraz prezentacje firmowe.

Obejrzyj formy video

Zobacz różne formy video-prezentacji:

Zobacz video

Wizytówki, ulotki, druki reklamowe

Wykonam dla Ciebie kompleksowe opracowanie identyfikacji wizualnej - począwszy od logotypu, poprzez zaprojektowanie wizytówek, druków firmowych, zewnętrznej i wewnętrznej komunikacji po outdoor.

Sprzęt i wyposażenie

Pracuję na wydajnych stacjach roboczych pozwalających na sprawną i wydajna pracę. Używam legalnego oprogramowania oraz legalnych bibliotek fontów. Dbam o jakość oraz aspekty prawne/legalne wykonywanej pracy. Poszanowanie praw własności intelektualnej to dla mnie sprawa istotna.

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieję wątpliwości. Odpowiadam jak najszybciej - chyba, że właśnie jestem na spotkaniu lub w plenerze.
Zadzwoń: +48 600 446 042

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. View more
    Akceptuję / Accept