Projektowanie graficzne, DTP

Wydawnictwa, druki reklamowe, reklama outdoorowa – autobusy, billboardy, samochody. Współpracuję z dobrymi drukarniami, choć oczywiście możesz wybrać swoją. Zaprojektuję całość i przygotuję pliki do druku. 

Wydawnictwa i katalogi

Ulotka? Folder z uszlachetnianiem, tłoczeniem i lakierem wybiórczym? A może magazyn, gazetka ofertowa lub inny druk reklamowy? Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata, oferuję wysoką jakość i dbałość o detale oraz pomysły i rozwiązania, które będą wykonalne z punktu widzenia produkcji. Pracując między innymi jako dyrektor artystyczny czasopisma Motovoyager zajmowałem się również projektowaniem makiet czasopisma i opracowaniem całej jego graficznej koncepcji. Zatem śmiało - możemy razem robić magazyny i gazety.

Kreacja i produkcja

Projektując pod druk musimy pamiętać, aby pomysł był wykonalny technicznie. Myślimy od razu o efektywność formatu, wybieramy oprawę i typ uszlachetnień. Kontaktując się z drukarnią ustalam szczegóły techniczne przygotowania plików do druku i sposób wysyłki. Jestem z pokolenia, które rozumie pojęcie przyrostu punktu rastrowego, i które świeciło niegdyś pliki na film. Lubię ten moment, kiedy samochód wypakowany jest świeżym, pachnącym drukiem i to, kiedy po raz pierwszy dotykam gotowego produktu.
Dbając o jakość wymagających druków mam zwyczaj jeździć do drukarni na akcept przed uruchomieniem produkcji. Pozwala to na dobranie ostatecznych parametrów druku tak, aby uzyskać zaplanowany wcześniej efekt. Współczesne maszyny zapewniają doskonałą jakość, ale najważniejszy jest dobry maszynista i... współpraca.

pomysł

Opowiedz o swoim pomyśle - opracujemy koncepcję i dobierzemy formaty.

wstępne kreacje

Zaprojektuję makiety i przygotuję prewki tak, aby otworzyć pole do dyskusji.

DTP

Kolejny etap to przygotowanie kreacji pod daną technikę druku wg specyfikacji.

pliki finalne

Wyeksportuję pliki produkcyjne według wymagań drukarni lub wydawnictwa.

Zarządzanie barwą

to kluczowy element w procesie kreacja-produkcja

Pracuję na regularnie kalibrowanych sprzętowo monitorach (głównie NEC) i w środowisku zapewniającym stałe zarządzanie barwą.

Profesjonalne przygotowanie

Wiedza o tym jak poruszać się i do czego wykorzystywać przestrzenie RGB/CMYK/Lab pozwala uniknąć błędów w produkcji.

Masz pytania?

Wizytówki, ulotki, karty

Projektuję nie tylko skomplikowane wydawnictwa czy katalogi, ale również drobne druki, których możesz potrzebować. To wizytówki, ulotki DL jedno- i dwustronne czy ulotki ze skrzydełkami. Stworzę dla Ciebie komplet druków, który zaprezentuje spójną linię graficzną firmy.

Oferta dla hoteli i restauracji

To również różnego rodzaju karty menu, foldery reklamowe, ulotki, karty stałego Klienta czy plakaty do witryn. Projekt, skład, łamanie, korekta - to wszystko mogę zaoferować jako doświadczony grafik. W tym przygotowanie do druku (również wielki format / outdoor).

Sprzęt i wyposażenie

Pracuję na wydajnych stacjach roboczych pozwalających na sprawną i wydajna pracę. Używam legalnego oprogramowania oraz legalnych bibliotek fontów. Dbam o jakość oraz aspekty prawne i legalne wykonywanych projektów. Poszanowanie praw własności intelektualnej to dla mnie sprawa istotna.

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieję wątpliwości. Odpowiadam jak najszybciej - chyba, że właśnie jestem na spotkaniu lub w plenerze.
Zadzwoń: +48 600 446 042

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. View more
    Akceptuję / Accept