Usługi dronem

Jestem zarejestrowanym operatorem i pilotem drona z ubezpieczeniem OC.

Bezpiecznie wykonuję zlecenia fotograficzne i filmowe.

Filmowanie i fotografia dronem

Wykonuję bezpieczne loty fotografując i filmując tereny, nieruchomości i wszelkie obiekty według uzgodnień. Operacje takie to między innymi: inspekcje budów, loty nad inwestycjami drogowymi, mostami, przeglądy dachów i kominów w miejscach trudno dostępnych i kosztownych (zwyżki, operatorzy). Wykonuję również fotografie nieruchomości - budynków i terenów dla firm oraz agencji nieruchomości.
Dzięki fotografiom i filmom z powietrza można łatwiej planować ogrody, zalesienia, dokonywać inspekcji terenów i nieruchomości oraz inwestycji. Łatwiej i taniej sprawdzić stan wiaduktu, mostu czy budynku (kominy, wentylacja, stan dachu czy balkonów).
Dron to również doskonałe narzędzie do inspekcji stanu budynków zabytkowych.
Bezpieczeństwo przede wszystkim - wszelkie operacje wykonuję z zachowaniem obowiązujących przepisów i procedur.

Możliwości

Zobacz efekt połączenia ujęć z drona i z ręki.

FOTOGRAFIA DRONEM

Ujęcia z dużych wysokości - inwestycje drogowe, mosty, tereny na sprzedaż ogrody i lasy. Również śluby, eventy i nieruchomości. To również fotografie architektury dla gmin i miast.

FILMOWANIE DRONEM

Podobnie jak w fotografii. Do tego dynamiczne ujęcia obiektów ruchu i obloty nieruchomości. Filmy reklamowe dla miast i gmin oraz prywatnych firm. Jakość od FHD do 4K (przy klatkażu 50 kl/s.).

INSPEKCJE DRONEM

Inspekcje dachów, kominów, elementów przemysłowych, budynków dla wspólnot. Wszędzie tam, gdzie dostęp jest utrudniony i niebezpieczny. W tym obloty budynków zabytkowych i sakralnych.

UAVO - operator drona

Wykonywanie lotów komercyjnych podlega szeregowi przepisów. Zawsze mam na uwadze bezpieczeństwo - zarówno otoczenia jak i pilota.

Zawsze sprawdzam lokalne uwarunkowania (strefy, zakazy) oraz pogodę przed wylotem. Ostateczną decyzję o wylocie podejmuje pilot drona.

Jak planujemy operacje dronem:

1. założenia

Ustalenie lokalizacji, i możliwości wykonania lotów. Szacowanie ilości godzin / wylotów.

2. SZCZEGÓŁY

Sporządzenie listy ujęć, ustalenie liczby wylotów i całkowitego czasu w powietrzu. Operacje planujemy za dnia.

3. Formalności

Wystąpienie o ew. zgody oraz zgłoszenie lotów odpowiednim służbom. Loty wg scenariuszy standardowych (NSTS).

4. Wykonanie lotów

Wykonanie lotów zgodnie z założeniami przy odpowiednich warunkach pogodowych.

Szacunkowy cennik operacji:

Tabela prezentuje przykładowy cennik usług dronem. Zawiera koszty fotografii, filmowania oraz przygotowania do lotu. Nie zawiera ewentualnych kosztów dojazdu (Warszawa - bezpłatnie). Zachęcam do kontaktu - wycena indywidualna nic Cię nie kosztuje a pozwala optymalnie dobrać ofertę oraz opracować plan operacji. Każdą operację wyceniam indywidualnie. Podane ceny netto (faktura VAT 23%).

Minimum

Dron: Mavic Air 2

od 399/ zł za 1 wylot
1 wylot do 20 min.
do 20 zdjęć lub 20 min filmu
zgranie surowego materiału
postprodukcja: od 200 zł
dodatkowe wyloty

Maksimum

Dron: Mavic Air 2

od 1499/za cały dzień
cały dzień na planie (do 8 h)
do 8 wylotów po 20 min.
elastyczna ilość lotów
elastyczny podział zdjęcia / film
elastyczna ilość zdjęć
elastyczny czas filmowania
zgranie surowego materiału
dojazd w cenie na terenie woj. mazowieckiego
postprodukcja od 799 zł

Sprzęt i wyposażenie

Dysponuję dronem DJI MAvic Air 2 z powiększonym zestawem baterii umożliwiającym zaplanowanie lotów o dłuższym czasie lub większej ilości wylotów. Do tego zawsze mam przy sobie zestawy filtrów oraz wszelkie niezbędne wyposażenie. Obowiązkowo kamizelka odblaskowa, ubezpieczenie OC, świadectwo kwalifikacji (obecnie, po wejściu nowych przepisów UE: numer zarejestrowanego operatora oraz pilota drona). Każdy wylot jest zgłaszany w aplikacji Drone Radar i w miarę potrzeb uzgadniany z odpowiednimi służbami (np. loty w paśmie przygranicznym - z odpowiednią SG).
Fotografuję w DNG oraz JPG. Pierwszy format daje nam szersze możliwości obróbki w postprodukcji.
Dron filmuje w jakości 4K - do 60 kl/s lub FHD - do 240 kl/s.

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieję wątpliwości. Odpowiadam jak najszybciej - chyba, że właśnie jestem na spotkaniu lub w plenerze.
Zadzwoń: +48 600 446 042

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. View more
    Akceptuję / Accept