wizualizacje 3d

Modelowanie i wizualizacja obiektów i scen. Renderingi techniczne, konceptualne i fotorealistyczne. Animacja i filmy 3D.

Modelowanie 3D

Jeśli chcesz stworzyć prototyp, model koncepcyjny lub wykonać wizualizację 3D - chętnie Ci w tym pomogę.
Zbierzemy założenia, zastanowimy się i zaplanujemy prace. Niezależnie od tego czy będzie to model urządzenia, budynku czy prostego przedmiotu -przygotuję bryły, wstępne wizualizacje a po akcepcie - finalne renderingi. Możemy również opracować animację według scenariusza, a następnie zrobić montaż wraz z podpisami i udźwiękowieniem. A może potrzebujesz rysunki do instrukcji? Wektorowe 'drawingi' na podstawie brył, montaż rysunków 'exploded' czy wizualizacja technicznych rozwiązań również leży w moich kompetencjach. Jeśli jesteś deweloperem stawiającym budynki i osiedla - to może zainteresują Cię wizualizacje budynków? Zaletą świata wirtualnego jest jego stabilność. Zawsze możemy wrócić do scen, które wcześniej zaprojektowaliśmy.

pomysł

Pomogę Ci w opracowaniu koncepcji wizualizacji obiektu i sceny.

modelowanie

Na podstawie założeń zaprojektuję model 3D, który następnie dopracujemy.

animacja

Przygotuję animację - możemy animować obiekt, ruch kamery. Nie ma ograniczeń.

Postprodukcja

Zrobię montaż, compositing, w animacji dodam dźwięk i narrację.

Animacje 3D

Efektowny sposób prezentacji produktu, sposobu działania czy dodatek do prezentacji lub filmu. Na etapie montażu możemy dodać dźwięk, narrację, napisy i inne elementy. Stworzę animację do reklamy, instrukcji, prezentacji. Również medyczną i techniczną.

Play Video
Play Video
Play Video

Sprzęt i wyposażenie

Pracuję na wydajnych stacjach roboczych pozwalających sprawnie modelować obiekty oraz renderować nawet skomplikowane sceny. Rendering animacji również przebiega gładko i płynnie. Pakiet oprogramowania video pozwala na finalny montaż animacji (również łączenie z filmem, napisy, udźwiękowienie). W zależności od potrzeb korzystam z płatnych bibliotek materiałów i tekstur oraz obiektów lub tworzę własne.

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieję wątpliwości. Odpowiadam jak najszybciej - chyba, że właśnie jestem na spotkaniu lub w plenerze.
Zadzwoń: +48 600 446 042

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. View more
    Akceptuję / Accept