wizualizacje 3d

Modelowanie i wizualizacja obiektów i scen. Renderingi techniczne, konceptualne i fotorealistyczne. Animacja i filmy 3D.

Modelowanie 3D

Jeśli chcesz stworzyć prototyp, model koncepcyjny lub wykonać wizualizację 3D - chętnie Ci w tym pomogę.
Zbierzemy założenia, zastanowimy się i zaplanujemy prace. Niezależnie od tego czy będzie to model urządzenia, budynku czy prostego przedmiotu -przygotuję bryły, wstępne wizualizacje a po akcepcie - finalne renderingi. Możemy również opracować animację według scenariusza, a następnie zrobić montaż wraz z podpisami i udźwiękowieniem. A może potrzebujesz rysunki do instrukcji? Wektorowe 'drawingi' na podstawie brył, montaż rysunków 'exploded' czy wizualizacja technicznych rozwiązań również leży w moich kompetencjach. Jeśli jesteś deweloperem stawiającym budynki i osiedla - to może zainteresują Cię wizualizacje budynków? Zaletą świata wirtualnego jest jego stabilność. Zawsze możemy wrócić do scen, które wcześniej zaprojektowaliśmy.

pomysł

Pomogę Ci w opracowaniu koncepcji wizualizacji obiektu i sceny.

modelowanie

Na podstawie założeń zaprojektuję model 3D, który następnie dopracujemy.

animacja

Przygotuję animację - możemy animować obiekt, ruch kamery. Nie ma ograniczeń.

Postprodukcja

Zrobię montaż, compositing, w animacji dodam dźwięk i narrację.

Animacje 3D

Efektowny sposób prezentacji produktu, sposobu działania czy dodatek do prezentacji lub filmu. Na etapie montażu możemy dodać dźwięk, narrację, napisy i inne elementy. Stworzę animację do reklamy, instrukcji, prezentacji. Również medyczną i techniczną.

Play Video
Play Video
Play Video

Sprzęt i wyposażenie

Pracuję na wydajnych stacjach roboczych pozwalających sprawnie modelować obiekty oraz renderować nawet skomplikowane sceny. Rendering animacji również przebiega gładko i płynnie. Pakiet oprogramowania video pozwala na finalny montaż animacji (również łączenie z filmem, napisy, udźwiękowienie). W zależności od potrzeb korzystam z płatnych bibliotek materiałów i tekstur oraz obiektów lub tworzę własne.

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieję wątpliwości. Odpowiadam jak najszybciej - chyba, że właśnie jestem na spotkaniu lub w plenerze.
Zadzwoń: +48 600 446 042

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart

    Brak produktów w koszyku.

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
    Akceptuję