Fotogafia i filmowanie nieruchomości

Doskonale zaaranżowane zdjęcia, film pokazujący detale i charakter nieruchomości – to wszystko mogę dla Ciebie wykonać. Porozmawiajmy o współpracy.

Filmowanie nieruchomości

To doskonały sposób sprzedania lokalu, domu, dużego obiektu lub usługi wynajmu. Pokażemy wnętrza, klimat i charakter obiektu. Zrobimy ujęcia na zewnątrz, szerokie plany. Czy to chata wśród dzikiej natury, czy luksusowy hotel z basenem, czy apartament do wynajęcia lub na sprzedaż. Video pozwala na pokazanie walorów zarówno samego obiektu jak i jego lokalizacji.

filmowanie

Filmy reklamowe, montaż z narracją, muzyką i detalami. Ujęcia z drona i kamery.

fotografia

Wysokiej jakości ujęcia zaaranżowanych wnętrz oraz fotofrafia z drona całych obiektów i terenów.

agencje nieruchomości

Chętnie współpracuję z agencjami nieruchomości - filmowanie i fotografia oferty.

Duże inwestycje

Zrobię zdjęcia i sfilmuję duże inwestycje. Hotele, biura, również parki rozrywki.

Fotografia nieruchomości

Wykonuję zdjęcia obiektów z zewnątrz przy użyciu zarówno drona jak i aparatu. Możemy pokazać walory atrakcyjnej lokalizacji, wyposażenie obiektu (baseny, tereny rekreacyjne, bryłę budynku). Do tego komplet wysokiej jakości fotografii wnętrz. Zaaranżujemy je tak, aby maksymalnie podkreślić charakter obiektu (czy to obiekt konferencyjny, weselny, luksusowy hotel lub prywatny, ekskluzywny apartament).

UAVO - operator drona

Wykonywanie lotów komercyjnych podlega szeregowi przepisów. Zawsze mam na uwadze bezpieczeństwo - zarówno otoczenia jak i operatora.

Zawsze sprawdzam lokalne uwarunkowania (strefy, zakazy) oraz pogodę przed wylotem. Ostateczną decyzję o wylocie podejmuje operator drona.

Postprodukcja

Fotografuję zapisując do RAW. To pozwala na dużą swobodę w postprodukcji. W cyfrowej ciemni bowiem decydujemy o ostatecznym kształcie fotografii. Pamietam noce spędzone przy czerwonym świetle w ciemni. Zapach 'sosów' i magiczne chwile, gdy pod szkłem powiększalnika pojawiał się obraz. Technika poszła na przód - zasady pozostały te same.
Fotografuję lustrzanką i bezlusterkowcem. Tworzę i używam własnych zestawów presetów zarówno w Lightroom jak i Photoshopie. Pracuję zawsze na najnowszym oprogramowaniu ze stajni Adobe.

Sprzęt i wyposażenie

Jasne obiektywy, lustrzanki, bezlusterkowce, statywy, światła, blendy... Pracuję w systemie Canona. Mój zestaw sprzętu pozwala na zaaranżowanie sceny i fotografowanie bez ograniczeń. Mogę pracować u siebie z dostarczonym produktem lub bezpośrednio u Ciebie lub w plenerze. Otwarta głowa i pomysły to podstawa.

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieję wątpliwości. Odpowiadam jak najszybciej - chyba, że właśnie jestem na spotkaniu lub w plenerze.
Zadzwoń: +48 600 446 042

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. This website uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use. View more
    Akceptuję / Accept